ПАВЛЮК Петро Аркадійович
- Павлюк Петро Аркадійович, Философия, общество

Павлюк Петро Аркадійович

ПАВЛЮК Петро Аркадійович народився у с. Суховоля, Володарськ-Волинського р-ну, Житомирської обл. 2.08.1955р.

Після закінчення Володарськ-Волинської восьмирічної школи поступив до Одеського морехідного училища, яке закінчив у 1974 р., і понад 10 років був пов’язаний з морем, працював у Чорноморському пароплавстві (Одеса), Північно-східному управлінні морського флоту (Тіксі), Тіксінській геофізпартії, Гідробазі, потім працював на різних підприємствах Якутії та  України.

У 1988 році (рік 1000-ліття хрещення Київської Русі) навернувся до Бога, змінив основний вид діяльності і почав публікуватися в різних періодичних виданнях як в Україні, так і за кордоном. З 1993 року є членом Національного союзу журналістів.

З 1991 по 2001 рік працював у видавничому відділі Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів у м. Києві. Разом з тим заочно навчався у Київській богословській семінарії, яку закінчив у 2000 році зі ступенем бакалавр богослов’я, захистивши дисертацію на тему: „Особливості душеопікунства окультнозалежних людей”, та у Московському гуманітарно-економічному інституті, який закінчив у 2001 році за спеціальністю психолог-консультант, захистивши дисертацію на тему „Психологічне консультування та душеопікунство: схожість та відмінність”, та у Християнському-гуманітарно-економічному університеті (ХГЕУ), отримав диплом по спеціальності „журналіст”, захистивши дисертацію на тему „Деякі особливості християнської журналістики”.

У 2001 році був запрошений до м. Одеси для створення теологічного факультету при ХГЕУ. У 2002 році захистив магістерську дисертацію по психології „Відмінності душеопікунства та особистісноорієнтованого консультування”, а у 2003 році – дисертацію по теології „Проблеми та перспективи практичного душеопікунства”. У тому ж році було видано науково-методичний посібник „Практичне душеопікунство”, який апробується на базі ХГЕУ.

У 2003 році учбовою радою Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів на підставі рекомендації учбової ради Одеської богословської семінарії за сукупністю робіт було надано ступінь доктора служіння (D Min) (доктор прикладного богослов’я).

В процесі праці в ХГЕУ займався науково-методичними розробками, у 2006 році розробив методичний посібник „Основи християнської віри”, а у 2009 „Основи християнської психології”, публікувався у різних наукових виданнях, брав участь у регіональних та міжнародних наукових конференціях присвячених  прикладним богословським питанням.

З 2004 року є професором ХГЕУ, пастором-пресвітером університетської церкви та керівником міського осередку Всеукраїнської громадської організації “Асоціація журналістів, видавців і мовників християн “Новомедіа”.

У 2006 році створив та очолив Гуманітарно-теологічний інститут при ХГЕУ.

У 2007 році створив та очолив міський осередок Союзу християнських письменників України.

З 2008 року є віце-президентом Одеського відділення Української асоціації релігієзнавців.

Апологетичною і прикладною науково-богословською діяльністю займаюсь з 1995 року, маю понад сімдесят науково-просвітницьких публікацій у сфері богословсько-місійно-апологетичної діяльності (в т.ч. чотири художньо-публіцистичні просвітницькі книги, дві з них вже перевидано, три науково-методичні посібники та один підручник).

Маю досвід участі й докладів на міжнародних наукових, науково-апологетичних, богословських, місіонерських конференціях, самітах та форумах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *