Космос
- Бугрим Валентин Володимирович, Философия, общество

© Антропологічно-філософський лист-звернення

©А Н Т Р О П О Л О Г І Ч НО-ФІЛОСОФСЬКИЙ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ

із кардинально-принциповими запитаннями і коментарями

СУЧАСНОМУ МИСЛИТЕЛЮ/МИСЛИТЕЛЬЦІ – для з’ясування актуально-важливих онтологічних проблем Homo Sapiens Sapiens / HomoNanS субстанцій ЛЮДИНИ / ЛЮДСТВА!?…

     Відкриття нової теорії подібне до сходження на гору,

коли погляду відкривається нова і більш широка панорама”.

Альберт АЙНШТАЙН (1879-1955 рр.ж.), лавреат Нобелівської премії

 

     «Д о л я нової істини така: на початку свого існування вона завжди здається єрессю». Відомий англійський зоолог Томас Генрі Хакслі (Гекслі), 1825-1895 рр.ж.

 

Нове життя – нового прагне слова,

А де найти, як дати плоть і кров?

Видатний український письменник М.Т.РИЛЬСЬКИЙ,  академік (1895-1964 рр.ж.)

ПОВАЖАНІ ЗЕМЛЯНИ!

Упродовж багатьох років від часу нашого знайомства та зближення за науковими, суспільними інтересами, чисельних перемовних зустрічей, дискусій, постійного спілкування у різних формах та комунікаціях, – ми наяву чи подумки час від часу зверталися до її величності ЛЮДИНИ!?

Ще одна вельми важлива обставина: Під час навчання в університеті / інституті ми вивчали різні науки, почасти “перелопачували” і осмислювали класичні – філософії, релігії, медицини, психології / психіатрії, антропології, світогляди, релігії (інше). Але ж, не Вам казати, існують некласичі (нетрадиційні) неофілософії, релігії, неомедицини, неопсихології/ неопсихіатрії, NLP, антропології, різні віровчення та світогляди тощо …

У своєму розвитку л ю д с т в о пройшло чимало неоднозначних (виживальних) етапів: родоплемінізм, первіснообщинність, рабовласництво, феодалізм, капіталізм, соціалізм або примітивне, аграрне, промислове, тоді високотехнологічне господарювання; війни, епідемії, землетруси, виверження вулканів, затоплення, катастрофи, пандемії, інше!? А щ о нині? Очевидно, що м и живемо у перехідну д о б у!? Сучасну цивілізацію можна характеризувати як суспільство IT-технологій, ядерної енергетики, впровадження робототехніки, освоєння Космосу, технологічного креативу, соціально-економічних, техногенних і природних криз та пандемій… Можливо, – як постіндустріально-комп’ютерне суспільство!? Суспільсто – почасти народжуваної п о с т н а у к и, на яку  покладаються надії ЛЮДСТВА!…

Ймовірно, що наступна цивілізація буде ГомоНанСною, а HomoNanS (Гомо-Нано-Сапієнс) домінантний її мешканець у комп’ютерно-креативному та інформаційно-технологічному суспільстві! Та вже давним давно ГомоНанС мешкає серед нас, приміром, люди із кардіочіпами тощо.

А Л Е! Приміром, дослідження генези життя на планеті Земля та походженн ЛЮДИНИ, навколоземного простору на документальній основі згідно з Анналам Куаутитлана, Історії Тлашкали і Мігелю Леону-Портильє, Синайського і Ватиканського кодексів (найцінніші нині збережені та оцифровані  рукописи грецької Біблії, із текстом Вітхого и Нового Завітів, датованих серединою IV ст. н.е.), опис «Пополь-Вух» («Книга поради» чи «Книга народу») – книга-епос месоамериканської культури, пам’ятник древньої індійської літератури, що містить дані про цивілізацію майя), різних міфів майя, науа і ацтеків та інше – кодексів «Ватиканус», «Теллеріано Ременсіс», «Ріос», слов’янських билин Сварогового циклу, скандинавських, грецьких, китайських та інших переказів, Велесової книги, слов’нських і європейських (інших) міфів дають мені підстави навіть гіпотетично вважати, що існувало 6-ть ( а від сьогодення – початок 7-ої) е п о х Людств і відповідно р а с людей:

І-а епоха (бл.100-65,5 млн. років тому) з біоособами: Люди / гіганти; біловолосі великани – рослинноїдні. De facto 1: Нещодавно (листопад 2021 р.) генетики науково підтвердили існування велетнів, виявивши унікальний ген, який визначає людську зовнішність, а найголовніше – розмір. Фахівці назвали його ”Oct-4” і з’ясувалося, що він відповідає за довжину кінцівок і гігантизм. Найдивовижніше було те, що у багатьох створінь, які населяють Землю, цей ген перебуває у «сплячому» стані. Зате у великій кількості наявний у людей, зріст яких перевищує два метри. Такі відкриття дали вченим можливість висунути сенсаційну гіпотезу: усі сучасні люди – нащадки велетнів. Тобто: у кожному Homo Sapiensi «дрімають» гени гігантів. Більше подробиць про ”Oct-4”– можна дізнатися у сюжеті програми «Загублений світ» (Телеканал «2+2»).

ІІ-а епоха (65,5-34 млн. років тому) з біоособами: також рослинноїдні Люди/гіганти. De facto 2: Наприкінці ХІХ ст. палеонтологи також знайшли великі скелети людей в Неваді, на Алясці (США), біля Батумі (Грузія), які були зростом до 3 м. (Про велетнім далі буде окремо).

ІІІ-я епоха  (65,5-34 млн. років тому) – вогненноволосі люди (червоно або рудоволосі), хто вцілів після Другої епохи;

ІV-а епоха (23-16 млн. років тому) – помешкання чорноголових або чорноволосих людей також рослинноїдних;

У І-ІV епохах були люди з гігантським тілоскладом (змієлюди, хопі,

членисто / багаторукі істоти) і у залежності від розселення – вони й

відрізнялися сортами та кількістю рослинної їжі.  De facto 3: У «П’ятикнижжі» (пкрші 5 книг «Нового Завіту») згадуються  н е ф і л і м и (івр. ‏נפילים‏‎ «занепалі») (в деяких перекладах під назвою велетні), в неканонічних єврейських і християнських текстах (наприклад в «Книзі Еноха»). У «П’ятикнижжі Старого Заповіту» зазначено, що сини Божі (янголи, які згодом стали падшими) були вражені красою жінок і брали їх собі за дружин, що, як зрозуміло з Біблії, – протиприродно. Від цих шлюбів і народжувались нефіліми. Бог вирішив знищити все живе на землі за гріхи ПОТОПОМ. Про це в «Книзі Буття» написано так:

«З тих днів на землі були велетні, а також по тому, як стали приходити сини боді до людських дочок. І вони їм народжували – то були силачі, що славні від віку. Буття. 6:4.»

      Дехто розуміє наведену вище фразу так, що велетні існували й до приходу янголів. Та стає очевидно з того зазначення, що гіганти були й після Потопу, бо вони згадуються в «Книзі чисел. 13:34». (Всесвітній потоп – легендарна історія знищення першого світу та людства Богом сорокаденним ливнем, що спричинило розлив рік, велику хвилю і затоплення всієї землі водою. Потоп відображено в легендах і у міфах більшості культур народів світу. У подробицях в західній культурі описано в Біблії (книга Буття), а також в індуїських Пуранах і у вавилонському Епосі про Гільгамеша.

Син Божий та людська дочка
Син Божий та людська дочка. Зображення з «ВІКІПЕДІЇ»

«І там ми бачили велетнів, синів Енака, з роду велетнів, і були ми у своїх очах мов та сарана, і такими ми були в їхніх очах». «Книга чисел 13:34»)

      Під синами Енака малося на увазі біблійне плем’я «велетнів», які ще звались авіми або рефаїми, нащадки яких жили в Гефі, одним із них був відомий Голіаф. (У «Старому Заповіті» воїн стародавнього філістимлянського народу). Цар амореїв Ог – названий останнім із рефаїмів. В Ізраїлі існують величезні кола з каменів, що мають назву «кіл рефаїмів». А у1-й «Книзі Еноха» представлено наочно  нефілімів: «І жінки ставали вагітними й народжували великих гігантів зростом в триста людей. Вони з’їдали все, що було у народу, і людям, нарешті, набридло годувати їх. Тоді гіганти попрямували на людей, щоб з’їсти їх. І вони почали грішити проти птахів, диких звірів, плазунів та риб. І вони пожирали плоть один одного і пили кров. І тоді сама земля виступила проти них. (7:3-7).

З’ЯСУВАННЯ. На думку деяких богословів, були синами Сифа, за праведний спосіб життя іменуються Божими синами, але після змішання з дочками Каїна від них народилися гіганти. Наявна також версія, викладена в апокрифах, що це були істоти, які народилися від союзу ангелів («бнів Елокім», синів Всевишнього) зі смертними жінками. За іншою версією, нефіліми були жорстокими велетнями, які мешкали у дні Ноя. Вони народжувалися внаслідок статевих зв’язків злих ангелів із жінками. У Біблії розповідається, що «сини істинного Бога (ангели, див. Йов. 1:6; 2:1; 38:7) почали звертати увагу на людських дочок, особливо на т е, що вони красиві» (“Буття. 6:2”). Цими синами Бога були духовні творіння, які повстали проти нього. Вони залишили «належне їм житло» на небі, одягнулися в людські тіла і «стали брати собі за дружину всіх, кого обирали» (Юд. 1:6; Бут. 6:2).

Син Божий та людська дочка
Син Божий та людська дочка

Унаслідок таких протиприродних відносин на світ з’являлися гібридні істоти, які були звичайними дітьми (Буття. 6:4). Нефіліми були величезними, злими велетнями, які наповнили землю насильством (Буття. 6:13). У Біблії говориться, що це були «сильні люди, відомі у давнину» (Буття. 6:4). Вони були відомі своєю жорстокістю, й інші люди стали брати з них приклад (Буття. 6:5; Чис. 13:33). Деякі науковці підтримують гіпотезу існування племені високих людей-гігантів, які мешкали на території сучасної Палестини та в нших частинах світу. Преса кінця 50-х років ХХ ст. подавала матеріали, що при дорожніх роботах у долині стародавнього Євфрату, в південно-східній частині Туреччини, виявлені могили з останками гігантів. У ході вивчення могил знайдена гомілкова кістка, довжиною 120 см. Історичні хроніки XIX століття часто повідомляли про знахідки в різних куточках земної кулі скелетів людей аномально високого зросту. У 1821 році в США в штаті Теннессі знайшли руїни стародавньої кам’яної стіни, а під нею два людських скелета зростом 2,15 метрів. У Вісконсині під час будівництва зерносховища 1879 р. знайдені величезні хребці та кістки черепа «неймовірної товщини і розміру», як свідчила замітка в газеті. Археологічні дослідження часто виявляли дуже високих людей, у різних частинах світу, на різних континентах. 

ПРИМІТКА автора. Є підстави вважати, що не зовсім нізвідки у багатьох міфах, легендах народів світу, в Біблії, а то й переказах фіксуються такі описи, бо – то є відбраження у свідомості людей навколишніх фактів, явищ їхнього буття. Адже у міфологіях різних народів світу є докази існування подібних істот. Приміром, напівбоги-напівлюди такі, як велетень і всесильний Геракл у грецькій міфології – велетень із надзвичайною силою (саме такими були і нефіліми, хоча також досить жорстокими і кровожерливими; така статура потребувала багато їжі).  Сини Божі – це чоловічі нащадки праведного Сифа, третього сина Єви і Адама, а дочки людські – жіночі нащадки проклятого Богом Каїна, першого сина Адама і Єви та вбивці Авеля. Цієї думки дотримувалося багато відомих богословів: святитель Іоанн Златоуст, Єфрем Сирин,  блаженний Феодорит, Августин, Кирил Єрусалимський, Ієронім та інші. Такої ж позиції притримуються сучасна Православна і Католицька церкви. (Ще з дитинства батьки мені казали: “Подивися уважно на Місяця, бачиш, брат брата на вила підняв”). Деякі дослідники вважають нефілімів, зокерема й а в т о р, нащадками і н о п л а н е т я н та людей…

V-а епоха (16 млн.-40 тис. років тому)продовжували жити «люди» Старої епохи і водночас появилися (чи були народжені/створені) «люди» Нової епохи: Балам-Кице, Балам-Акаб, Махукутах та Ікі-Балам, а потім їхні дружини, хто були розумні люди, але вирізнялися принципово значущим поступом від розумних людей попередніх епох.

VІ-а епоха (від 20 млн. років до н.е. і до 20 ст. нашої ери) – це період людей, яких згодом наука назавал Homo sapiens / Гомо сапієнсами (розумні люди) {тепер вживається термін Гомо сапієнс сапієнс – людина розумна розумна, характиризуючи її сучасний розвиток}, представниками якої є поки що й м и з вами та й усе нині знане на планеті Земля Людство, вчення про яких описано у класичній філософії, антропології (інше) …

Згідно з джайнізмом (древньою дхармічною релігією, яка появилася в Індії приблизно у IX-VI ст. до н.е., а по самому вченню, воно існувало завжди), у якому йдеться про 6-ть світових епох і людства: 1) сусама – сусама [чотири крора (1 крор=10 млн. років, сагаропама («море літ»)]. 2) сусама (ера щастя). 3) сусама-дусама (вік щастя і нещастя). 4) дусама-сусама (період лиха і щастя. 5) дусама (епоха зла). 6) дусама-дусама (час дуже сильного страждання і горя). А людей джайнізм розподіляв на: людина (різної висоти (від 1500 м до 1 ліктя) та кількості ребер (від 256 до 8-ми), «недолюдина» (тварини, комахи, рослини і т.д.), зверхлюдина (Боги і НапівБоги) та істоти пекла – чотири макроформи (види) сансаріанської душі. (Звідси філософія надЛюдини у Фридриха Ніцше)!?

Звісно, є й інші підходи й тлумачення …

Тому варто також розлядати вчення про створення Світу і походження Людини, описане у Біблії, особливо компаративістські книги, де порівнюються біблійні концепції із науковими, які в необмеженій кількості видало і роздає та бесплатно розсилає повсюдно (у всіх країнах) Товариство євангелістів …

Можна розглядати й еволюціонізм Чарльза Дарвіна і його послідовників та заперечення цієї теорії!?

   Насьогодні наявні такі головні версії походження людей, які поки щ о ані класичними вченнями, ані п о с т н а у к о ю переконливо не доказані:

 1. Створення людей Богом (за образом і подібністю”).
 2. Еволюційна генеза сучасних людей (зокрема від мавп до Homo Sapiensiv).
 3. Від інопланетянських шлюбів.
 4. Від шлюбів велетів і людських жінок.
 5. Життя привнесене інопланетянами з іншої планети (Галактики).
 6. Від б і о ф о р м (живоенергетичних концентрацій/згусток) у Всесвіті.

   Варто зазначити й авторську генезу ЛЮДСТВА на планеті Земля. Можливо:

 • Від б і о ф о р м та їхньої еволюції у Всесвіті після Великого вибуху?
 • Життя привнесене інопланетянами?
 • З А У В А Г А: все більше стає фактів підтвердження відвідань планети «Земля» інопланетянами, контактів із землянами. Такі спостереження зазначили військові служби США, астрономи, мандрівники, науковці, не кажучи вже про їх сотні ре- еєстрацій ууфологами та окремими особами. Наявний навіть такий напрямок  «Палеоконтакт (палеокосмонавтика)» – гіпотеза про відвідання в минулому розумними істотами позаземної цивілізації планети Земля, свідчення чого вбачаються у деяких стародавніх пам’ятниках земної культури. ИнопланетянеЗокрема: Наскальний живопис із Вал Камоніка (Італія) близько 10000 до н. е. за традиційними науковими уявленнями – це ритуальне зображення богів або міфічних істот. За твердженням прихильників гіпотези палеоконтакту: примітивний малюнок, який відображає представників позаземної цивілізації («астронавти у скафандрах»). Теорії палеоконтактів розвивали та розвивають такі відоми науковці як К. Е. Ціолковський, Ч. Форт, М. М. Агрест, І. Великовський, Еріх фон Денікен, Елфорд Алан, Ю. В. Конелес, А. Ю. Скляров, З. Сітчін, Дж. Цукало. Складається враження про підтримку інопланетянами нашого людства як-ніби “Спеціальною програмою”. Тобто: земне людство не є результатом випадковості, а п а р а л е л ь н о виникло і розвивалося:
 • на основі еволюції;
 • від б і о ф о р м (живоенергетичних концентрацій/згусток) у Всесвіті;
 • привнесене інопланетянами із Космосу.

   Можливо за сприяння Вищого Космічного Розуму – БОГА!?

   Інопланетяни мають численні космічні бази у величезних порожнинах надр Місяця та інших планет і супутників Сонячної системи, моживо, авіть іншої Галактики.

   Автор не є категоричном щодо інших й своїх версій, оскільки ані класичною наукою, ані поки що постнаукою, як уже зазначено, не доказано аргументовано походження Людини!?           Бо було б нелогічно заперечувати, наприклад таке твердження у книзі «Зоар»: «Велети були на землі» –  це Аза і Азаель, тому, що кинув їх Творець, вознісши з рівня вічної святості. Сказано про них: «І птахи нехай літають над землею». Вони сприямаються людьми як люди. Але як вони можуть змінювати свій вигляд, приймаючи образ людини? Вони приймають кілька образів, і в годину, коли опускаються у цей світ, вони одягаються в повітря цього світу і здаються людьми. Творець звалив із небес Азу і Азаеля, що затіяли заколот нагорі, і вони прийняли земне вбрання, існуючи в цьому одязі і не маючи можливості звільнитися від нього, повернувшись на своє місце, подібно до інших ангелів, і тому залишилися на землі. А потім вони почали увиватися за жінками світу. І дотепер, досі вони живуть та існують, навчаючи чаклунству людей. І вони породжували синів, які називалися велетнями та богатирями. І ці велетні називаються також ангелами (бней Елоким – сини Божі). (Книга «ЗОАР», глава Берешит, п.423-425).

      Post factum 3: Деякі науковці навіть стверджують, що нашими розумними предками були не хто-небудь із усіх уже представлених, а –люди-амфібії. Легенди різних народів з усіх куточків світу розповідають про дивних підводних істот: у японців це очеретяна людина, у шумерів – людина з лускою та риб’ячою головою, що вийшла на суходіл з моря. І все це можна було б віднести до фольклору, якби не загадкова знахідка у Перу. (Листопад 2021 р.). За індіанською легендою Бог Сонця Віракоча вийшов із озера Тітікака і заснував на землі першу людську цивілізацію. Донедавна існування загадкового підводного міста на дні Тітікаки вважали казкою, доки вчені не натрапили на рештки підводних , що дало підстави вченим стверджуватить, що на нашій планеті 12 тисяч років тому існувала розвинена цивілізація? Звідки могли потрапити на Землю люди-амфібії  та стали вже земними – можна побачити у сюжеті програми«Загублений світ» (Телеканал «2+2»).

Череп гиганта
Зображення за: https://lifeglobe.net/entry/1662

Багато легенд світу оповідають про гігантів, велетнів, титанів у древніх письмових джерелах, про щ о вже йшлося. Вони не могли виникнути на порожньому місці, а були відображенням того, що люди бачили/чули. Часто нині повідомляється про знахідки у різних куточках земної кулі скелетів людей аномального зросту: від 3 м – до 6 м. ЗОКРЕМА:

 • У пустелі Сахара виявлено поховання кам’яного віку, останкам приблизно 5000 років. Тут у 2005-2006 рр. знайдено близько 200 поховань, їх усіх характеризував високи йзріст, більше двох метрів.
 • Гігантські скам’янілості знайшли в Туреччині, де кістка ноги людини мала довжину 120 см, а зріст людини, виходячи з цього, повинен становити 5 м.
 • В Австралії антропологи знайшли скам’янілий зуб заввишки 67 мм і завширшки 42 мм. За підрахунками, власник зуба повинен був мати зріст 7,5 метрів і важити 370 кг. Радіовуглецеві аналізи визначили вік знахідки:9 млн років.
 • Раса арійців виникла в надрах атлантичної цивілізації близько 1 мільйона років тому і ними називалися всі сучасні земляни. А ранні арійці мали зріст 3-4 метри, далі він зменшувався Антропологи навіть знаходили малюнки на камінні інків, зокрема виявлені у Перу, які свідчили,

що велетні жили із динозаврами. Порівнюючи ці малюнки, науковці виявили дивовижний факт: людина та динозавр мають приблизно схожі пропорції! То виходить, що в епоху динозаврів мешкали люди-гіганти, яких звірі не могли здолати, не те що у «Паркові Юрського періоду»!? Хоча були малюнки:

людина в пащі динозавра, а динозавр із відрізаною головою.

Роспись
Зображення за: https://lifeglobe.net/entry/1662

Примітка автора А: Ймомірно, що всі основні пам’ятки давнини (Єгипетські піраміди, стоунхендж, сфінкс, кам’яні плити-могили у Вірменії) збудовані саме цими гігантами. Виходить, попередня теперішнім Homo Sapiens раса (не плутати з нинішнім поняттям, що характеризує приналежність до тієї чи іншої національності) були г і г а н та!? Вони володіли незвичайними зростом, силою, психічною енергію і життєздатністю.

Примітка автора Б.: На кожному, фактично, материку знаходять свідчення про знахідки останків велетнів: в – Австралії, Іспані, Марокко, Мексиці, Перу, США (Пенсільванія, Техас), Тунісі, на Філіппінах, у – Грузії, Сирії, Вірменії, Росії. Стільки про прадоподібності їхнього існування, скільки ж й причин зникнення, –

настільки різноманітнішої та могутньої були цивілізації.

Примітка автора В: Один із древніх літиписців так і писав: Є люди-велетні, звичайні земні та люди-амфібії.

Примітка автора Г: То, може, нашими предками були гіганти? Дослідження та зумовленості наявності тоді людей-гігантів і їх зникнення повинно бути важливим завданням для сучасних антропологів. Офіційна наука не зовсім визнає таку антропологію і, почасти, це тому, що вони не вписуються в їхні класично уже прийняті твердження.

     Та гряде VІІ епоха, мною пропоновано відкрита, розроблена і зазначена / продрукована  /опублікована як епоха людей-гомонансів і найновішої людської раси HomoNanSiv – вчення ГомоНанСологія.

© Гряде нова Людина –

у світі – резонанс,

щомиті і щоднини.

з’явився – ГомоНанС:

Людинний – значить Homo,

Технологічний – тобто Nano,

Розумний і Сучасний,

що означає Sapiens

Як Людства Майбуття!

Основа кращого буття!

                      УСЕПЛАНЕТНОГО ЖИТТЯ!?!…  В.Б.      ©ГомоНанСизм/ГомоНанСологія – це не лише світогляд і

антрополонеофілософія новітньої Людини, а, насамперед, наука/технологія її реальної трансформації, яка передбачає створення суспільства ГомоНанСів. Альфа і Омега гомонансизму/ГомоНанСологія – це       ©ГОМОНАНС – НОВА ЛЮДИНА, зі збереженням своєї індивідуальності особистості та всього людського, що притаманне ГомоСапієнсу; це – не р о б о т чи напів-робот або якийсь штучний інфокомунікатор. ©ГомоНанС – новоудосконалена людина, адекватна інформаційно-цифровому креативному суспільству і майбутній цивілізації, яка водночас має людські: серце, душу і розум; психіку, свідомість, мислення, совість, мораль тощо…

     Таке ГомоНанСне перетворення – це ймовірно єдина (у даний час і на майбуття) можливість виживання Розумного Життя на планеті Земля, що є вже проблематичним, саме завдяки ГомоНанСу, яке нині зовсім беззахисне перед глобальними природними, техногенними, пандемічними,  соціально-економічними, духовно-моральними та іншими суспільними катаклізмами.

     ГомоНанСизм – це утвердження демократичної цінності й поліфункціональності окремою неотехнологічною людською особистістю!        

     ©Життєдіяльність ГомоНанСа сконцентрована у міжкомп’ютерних та інтернетсистемах, де він живе, працює і комуніціює. ГомоНанС у змозі вільно співдіяти з нейромережами, штучним інтелектом і роботами на їхньому технологічному рівні (що недосяжно для Homo Sapiensa Sapiensa), не кажучи вже, приміром, про сучасний український сервіс «Д І Я»!

     ©ГомоНанС – це нова Людина демократичного, комп’ютерно-цифрового, креативного, ІТ-технологічного суспільства!

     ©ГомоНанС може долати в и к л и к и сьогодення – духовно-моральні, соціально-економічні, суспільні кризи, природні катаклізми, всілякі пандемії, що зумовлюється його новою сутістю як Людини!

Технологічна сингулярність передбачає геометрично прогресне зростання швидкості науково-технічного поступу, яке ймовірно послідує за створенням Штучного інтелекту і машин, здатних до самовідтворення, інтеграції людини з електронно-обчислювальними машинами або значного збільшення можливостей людського мозку за рахунок біонанотехологій!

 (Дивіться подробиці на спеціалізованому сайті-виданні: https://sites.google.com/site/homonans/home).

Отже, настав час в ім’я І с т и н и та Майбуття з’ясувати важливо-принципові речі безпосередньо і саме в сучасних мислителів.        А саме:

І-а група з’ясування/уточнення – Антрополого-генезисно-онтологічна:

І-1. Звідки і як походить сама Людина, яку ви досліджуєте?

І-2. Скільки і які виокремлюються Вами епохи Людства і людських рас?

І-3. Коли з’явилась Людина і чи була вона, як індивид, об’єктивованою або необ’єктивованою?

І-4. Якими були Людиноподібні істоти – об’єктивованими чи необ’єктивованими?

І-5. Якою була Первісна Людина (за класичними вченнями) – об’єктивованою чи необ’єктивованою?

І-6. Чи всі сучасні Люди є об’єктивовані або необ’єктивовані? Зокрема, генії, шизофреніки, божевільні, індиго, кардинали, єпископи, митрополити, екстрасенси, пророки, ясновидці, віщуни та інші …

І-7. Об’єктивація – фемінінна і маскулління – почасти реальний процес! Чи потрібна вона і для чого у суспільстві/країні/державі?

І-8. З якого віку Людина (дитина) стає об’єктивованою чи необ’єктивованою?

І-9. Яким є Андрогін – ГомоСапієнсАномалією, АнтропоМедіумом (інше) –

об’єктивованим чи необ’єктивованим? З якого віку?

І-10. Якими є а г е н д е р и (об’єктивація, суб’єктивація, необ’єктивація) та їхня взаємодія у суспільстві?

І-11. Якою була Людина у І-ІV епохах, зазначених у преамбулі Листа…?

І-12.Якою була Людина у V-й епосі, зазначеній у преамбулі Листа…?

І-13. Якою була Людина у всіх епохах за джайнізмом?…

І-14. Яким уже є/буде ГомоНанС – об’єктивованим чи необ’єктивованим?

ІІ група запитань: о н т о л о г і ч н о-т і л е с н о с т а т т є в а:

ІІ-1. Бог Отець, Бог Син, Бог Дух – христисянська доктрина святої триєдності, що зазначав ще Григорій Ниський (335-394 рр.ж. ).

ІІ-2. Але Л ЮД И Н А має більше тілесностаттєвих полісубстанцій. Визнаючи о д н и н н у тілесність Людини, водночас маю зазначити її поліЕго п р о я в и, тобто не duo, tria, quattueа 12-ть тілесностатттєвих E G O!

ІІ-3. Полісубстанційність Homo Sapiens Sapiens (його E g o), як б і о і н д и- в и д а, розкрито у публікаціях: 23.09.2021 р. на літературно-історичному порталі «Ромен»: https://romensula.org/polisubstantsiyi-dodekahonohramy-homo-sapiensa-i-homonans-yak-nova-lyudyna-maybutnjoyi-tsyvilizatsiyi/?fbclid=IwAR1fX0lLwD1EIyNToibH34MIfMKVTxloebGk63iuW2varV2fhuCL9WYcYks і сайті Української міжн. академії оригінальних ідей https://iaoi.info/polisubstancii-dodekagonogrami-homo-sapiensa-i-homonans-jak-nova-ljudina-majbutnoi-civilizacii/?fbclid=IwAR2iEFI6LnYKofP1bExrarm_zKZp_UzK-Bl4QTJjMpkGfkiQ18m3zEZKftE

ЯРМАРОК, Сумська обласна незалежна газета.-3 вересня 2021 р.-№ 39.-С.4.

     На цих ресурсах із ними можна ознайомитися у подробицях!

     Отже, навність полісубстанційності – кардинально змінює підхід до E g o-проявів ЛЮДИНИ!?

ІІІ-а група з’ясування/уточнення – ГомоНанСно-Антропологічна:

ІІІ-1. Якими є ГомоНанСи, мною відкриті і пропоновані задля спасіння/виживанняч Людства, яких щодня більшає через компонентні вдосконалення організму як найінтелектуальнішого біовиду – об’єктивовані чи необ’єктивовані? (У преамбулі Листа є адрес сайт-видання по гомонансології плюс зазначені публікації).

ІІІ-2. Якими є Інопланетяни (Інопланетні людиноподібні біоістоти) – об’єктивованими чи необ’єктивованими?

ІІІ-3. Чи можливо це вже і є ГомоНанСи або їхні різновиди!?

ІV-а група з’ясування/уточнення – Антрополого-реалізаційна:

ІV-1. Якщо сучасна Людина (люди) є необ’єктивована (ні) згідно з деякою Концепцією і це може порятувати світ – то як тоді застосувати практично таке Вчення?

ІV -2. Як екстраполювати Президентів держав, лідерів – ООН, політиків, церков, Євросоюзу, міжнародних корпорацій, міліардерів / мільйонерів / трильйонерів (інших) із об’єктивованих особистостей у необ’єктивовану Людину фактично?

ІV-3. Як зробити ЛЮДСТВО необ’єктивованим?

ІV-4. Для чого робити ЛЮДСТВО необ’єктивованим?

ІV-5. Перспектива необ’єктивації нової Людини майбутньої цивілізації ГомоНанСа!?

V-а група з’ясування/уточнення – Антрополого-прогностична:

V-1. Що і кого має на увазі у своєму п р о р о ц т в і щодо планетарної «місії України» Мішель Нострадамус:

А). Доктрину Олени Блаватської із Світопобудови?

Б). Доктрину нових суспільств О. Оснач і О. Мазур?

В) Учення необ’єктивованої Людини Петра Харченка?

Г). Доктрину ГомоНанСа-ГомонаСоЛогії у майбутній цивілізації Валентина

Бугрима? Д). Інше …

V-2. Коли ймовірно розпочнеться нова е р а Л ю д с т в а і якою вона може бути!? …

VІ-а група з’ясування/уточнення – Л Ю Д И Н Н ОМУЛЬТИСВІТОВА:

Сучасна Людина мешкає у багатьох світах, зокрема: фізичному,  мисленнєвому, сенсорному, віртуальному, релігійному, космічному та інших!..

VІ-1. Яка подальша перспектива її мешкання?

VІ-2. 4. Які реальності тераформування сучасної Людини на інші

планети задля ймовірного виживання?

VІ-3. Чи у змозі вона оптимально-ефективно взаємодіяти із собі подібними у різних світах?

VІ-4. Х т о найкраще адаптований до нових вельми складних умов проживання/виживання й поступу: Homo Sapiens Sapiens чи HomoNanS?

ОЧІКУЮ НА АРГУМЕНТОВАНО-Т Л У М А Ч Н І ВІДПОВІДІ задля

п о с т у п у ЛЮДИНИ, НАУКИ, ЛЮДСТВА,

УКРАЇНИ, планети ЗЕМЛЯ! …

Post factum: Немає жодного сумніву, як Ви чудово розумієте, що такі чи подібні коментовані запитання/уточнення рано чи пізніше виникають у

кожної ЛЮДИНИ!?

Post scriptum1: Аналітико-тлумачні розгорнуті Ваші відповіді, безумовно, посприяють розумінню нового вчення про ЛЮДИНУ і, звісно, ліпшому просуванню його серед Людства планети ЗЕМЛЯ!…

Post scriptum2: Згодом ймовірні публічні дискусії та констуктиви задля виявлення ефективно-оптимальної доктрини виживання й поступу Людства у ХХІ столітті …

    З пошаною, академік Валентин В.БУГРИМ, доктор філософії, автор доктрини «ГомоНанС-ГомоНанСологія» – VІ-VІІ епохи Людства і найновіших Людей майбутньої цивілізації», суспільний мислитель, посол миру … Писано 20 січня, 27 січня  2016 р. м. Київ. 13:05; 13:20. Додано і оновлено 30 серпня 2017 р. м. Київ.

О Н О В Л Е Н О 1-2, 14 листопада 2021 р. м.Київ

Т Е М А Т И Ч Н І  ПУБЛІКАЦІЇ

 1. БУГРИМ В. ©ПОЛІСУБСТАНЦІЇ (додекагонограми) HOMO SAPIENSа і HomoNanS як НОВА ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ!? / Валентин Бугрим // [Електронний ресурс – літературно-історичний портал «РОМЕН» / Режим доступу: https://romen-sula.org/polisubstantsiyi-dodekahonohramy-homo-sapiensa-i-homonans-yak-nova-lyudyna-maybutnjoyi-tsyvilizatsiyi/?fbclid=IwAR1fX0lLwD1EIyNToibH34MIfMKVTxloebGk63iuW2varV2fhuCL9WYcYks (23.09.2021 р.).
 2. БУГРИМ В. ©ПОЛІСУБСТАНЦІЇ (додекагонограми) HOMO SAPIENSа і HomoNanS як НОВА ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ!? / Валентин Бугрим // [Електронний ресурс – сайт Української міжнародної академії оригінальних ідей] / Режим доступу:

https://iaoi.info/polisubstancii-dodekagonogrami-homo-sapiensa-i-homonans-jak-nova-ljudina-majbutnoi-civilizacii/?fbclid=IwAR2iEFI6LnYKofP1bExrarm_zKZp_UzK-Bl4QTJjMpkGfkiQ18m3zEZKftE (23.09.2021 р.).

 1. БУГРИМ В. ©ДЕ ХОВАЄТЬСЯ ЗАГАДКА ЛЮДИНИ /Валентин Бугрим // ЯРМАРОК.-Сумська обласна незалежна газета.-3 вересня 2021 р.-№ 39.-С.4.
 2. Бугрим В. ©Місяць над Хмеловом і Заклимком. Фотомістична замітка / Валентин Бугрим // [Електронний ресурс – соцмережа Фейсбук: Валентин БУГРИМ] / Режим доступу:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011328677540.-2021.-Жовтень.-17.

 1. БУГРИМ В. ©ФІЛОСОФО-ФАХОВИЙ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ

із кардинально-принциповими запитаннями і коментарями

СУЧАСНОМУ МИСЛИТЕЛЮ/МИСЛИТЕЛЬЦІ / Валентин Бугрим // Фейсбук // [Електронний ресурс – соцмережа: Валентин БУГРИМ] / Режим доступу:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011328677540 (1.ХІ.2021 р.).

 1. 6. БУГРИМ В. ©ФІЛОСОФО-ФАХОВИЙ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ із кардинально-принциповими запитаннями і коментарями

СУЧАСНОМУ МИСЛИТЕЛЮ/МИСЛИТЕЛЬЦІ / Валентин Бугрим // ЯРМАРОК. Сумська обласна незалежна газета.-2021.-№ 47.-25 листопада.-С.4.

 1. БУГРИМ В.В. ©А Н Т Р О П О Л О Г І Ч Н А Н Е О Ф І Л О С О Ф І Я  Л Ю Д И Н И / Валентин В.БугРим.-К., 2021.-Рукопис.-400 с.

Дописано 14-15 і 27-30 листопада 2021 р. м.Київ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *